13.03.2005 :: 01:34
Najgorętsza Najwspanialsza i Najpiękniejsza Kobieta na Świecie Maleństwo dziś przeszło samą siebie - wyglądała tak pięknie ujmująco, że na nowo się w Niej zakochałem :* Jak tylko przyjechała, to (zresztą jak zwykle na Jej widok) poczułęm dziwne mrowienie w dolnych partiach brzucha i niewygodę spowodowaną uciskiem w spodniach :D:D:D Wogle - to taka dygresja - to Moja Mała Dziecinka powinna pomyśleć nad zawodem kosmetyczki (tak dodatkowo do Pani Psycholog hihihihi) - jakby umalowała tak łodzianki to starych panien byłoby tyle co panien, które nie malowały się u Niej :D ;P Skubana ma taki zmysł estetyki w doborze i kreskach, że to mała głowa :D Bez mejkapu jest jeszcze piękniejsza, w takiej Dziecince sie zakochałem - jak Ją zobaczyłem, to juz wiedziałem, że TYLKO I WYŁĄCZNIE Z NIĄ chcę zasypiać i budzić się codzień, szczególnie rano, gdy jest obok mnie, taka Piękna Jedyna Lepsza Połóweczka. Gdy tylko przyszliśmy do mnie Ona była... taka urocza... taka ciepła... a zarazem taka Moja Bestyjka hihihi :* Ciężko będzie zapomnieć ten wieczór, mimo że uciekł nam wypad na ciacho (czytaj: miacho), przytuleni tonący w pocałunkach... :D:D:D ;P :*:*:* Powrót do domq też był całkiem ciekawy : rozmowa o wszystkim i o niczym przepełniona serotoniną... Kocham Cię Dziecinko i każdy dzień z Tobą jest Najpiękniejszym Dniem w moim życiu <3<3<3 :*:*:*